Privatumo politika

Kas yra slapukai?

Slapukai (angl. cookies) – trumpa tekstinė informacija, kuriuos svetainės patalpina jas naršančių vartotojų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Slapukai gali būti patalpinti tik jei tą leidžia Jūsų naršyklės nustatymai.

Slapukų naudojimas tinklaraštyje

Šis tinklaraštis naudojasi „Google Analytics“ – Google, Inc. teikiama žiniatinklio analizės paslauga, kuri padeda išanalizuoti lankytojų elgesį tinklaraštyje. Šiuo tikslu „Google Analytics“ naudoja slapukus. Gauta informacija apie naudojimąsi interneto svetaine – įskaitant ir jūsų IP adresą – yra išsiunčiami „Google Analytics“.Pagal Google privatumo skydo sertifikavimo tvarką, Google pareiškia, kad ji laikosi ES ir JAV privatumo sistemos reikalavimų. Google gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymą arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu.

Jei norite atsisakyti „Google Analytics“ slapukų, atsisiųskite ir įdiekite „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės plėtinį (angl. Opt-out Browser Add-on) iš čia.

Tinklaraštis naudoja „Google Adsense“ – Google, Inc. teikiama reklamavimo paslauga. „Google Adsense“ naudoja slapukus, saugomus jūsų kompiuteryje ir leidžiančius analizuoti tai, kaip naudojatės tinklaraščiu. Informacijai rinkti „Google Adsense“ naudoja tinklo duomenų rinkėjus (angl. web beacons), mažus nematomus grafinius elementus. Tinklo duomenų rinkėjai leidžia fiksuoti ir rinkti paprastus veiksmus tokius kaip lankytojų srautas svetainėje. Slapuko ir (arba) tinklo duomenų rinkėjo sukuriama informacija, susijusi su tuo, kaip naudojatės šiuo tinklaraščiu(įskaitant ir jūsų IP adresą), perduodama ir saugoma Google serveryje. Google naudoja šią informaciją tam, kad įvertintų tai, kaip naudojatės tinklaraščiu, tinklaraštyje rodomų reklamų atžvilgiu, kad tinklararščio valdytojui sudarytų ataskaitas apie tinklaraščio aktyvumą bei reklamas ir kad teiktų kitas su tinklaraščiu bei interneto naudojimu susijusias paslaugas. Kiek to reikalauja įstatymai arba jei trečiosios šalys tvarko šiuos duomenis Google vardu, Google taip pat gali padaryti šią informaciją prieinamą trečiosioms šalims. „Google“ niekada nejungia jūsų IP adreso su kitais Google saugomais duomenimis.

Jei nepageidaujate gauti specialiai pritaikytos reklamos ir (arba) pageidaujate, kad jūsų Duomenys nebūtų fiksuojami ir naudojami, Google slapukų naudojimą tokiais tikslais galite išjungti Google reklamų nustatymuose adresu www.google.lt/settings/ads pagal poreikį pakeisdami nustatymus.

Informacijos saugumas

Naršydami tinklaraštyje sutinkate su slapukų įrašymu į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Informaciją, kaip tą padaryti, galite rasti naršyklių pagalbos puslapiuose:
Mozilla Firefox
Google Chrome
Internet Explorer
Safari

Atsakymai į Jūsų klausimus

Jei dėl čia pateiktos informacijos Jums iškilo klausimų – susisiekite su manimi!

 

Ši Privatumo politika galioja nuo 2018 m. gegužės 24 dienos. Dvejopas.lt pasilieka teisę bet kada peržiūrėti ir keisti privatumo politikos taisykles. Pakeitimai įsigalioja iš karto po jų paskelbimo tinklaraštyje.